Köpek Pansiyonu Ataşehir Adresi

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu Ataşehir Adresi
  • 0
  • 14
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Pansiyonlar, köpeklerin sahipleri ile beraber konaklayacağı yerlerdir. Bazı pansiyonlar sadece köpek dostlarımızı ağırlarken, bazıları sahipleriyle birlikte barınmasını sağlar. İş görüşmesi için farklı bir şehre gidecek olan kişilerin evcil hayvanlarının barınma, bakım ve ihtiyaçlarını karşılayacak pansiyonlar vardır. Sahiplerine teslim edilecek süreye kadar buralarda konaklarken aynı zamanda ihtiyaçlarının karşılanacağı yerlerdir. Emanet edildiği ilk günden, teslim alınan son güne kadar köpeklerin kendilerini evindeymiş hissini vererek yaşamaları sağlanır. Ataşehir’de köpek pansiyonları vardır. Bu pansiyonlar evcil hayvanları olan kişiler için uygun fiyatlarda avantaj haline dönüşmüştür.

Köpek Pansiyonu Ataşehir Adresi ve Verdikleri Hizmetler Nelerdir?

Köpek Pansiyonu Ataşehir Adresi

Köpek pansiyonu ataşehir adresi merak edenler için bölgenin belirli yerlerinde vardır. Farklı şehirlerden gelen kişilerin, evcil hayvanı ile beraber konaklayacağı yerlerdir. Kişilerin olmadığı durumlarda köpekler ile ilgilenecek çalışan personeller vardır. Bu kişiler pansiyon içinde köpekler ile ilgilenerek günlük ihtiyaçlarını karşılamak için görevlidirler. Temizlik ve beslenme ihtiyacı karşılanırken, oyun saatlerine dahil edilir. İsteğe göre evcil hayvanların beslenme şekline göre dışarıdan yiyecek ve mama alınabilir.

Verilen hizmet içinde köpeklerin kalabilecekleri özel odalar, oyun salonları ve bahçesi vardır. Her çalışanın ilgilendiği köpekler vardır. Pansiyon içindeki sağlığı korumak için bu köpeklerin hasta ve saldırgan olmaması gerekir. Seyahat, uzun yolculuk, iş görüşmeleri ve özel günlerinizde köpeğinizi emanet edebileceğiniz pansiyonlar bulunur. Barınma ücretleri günlük kalma süresi ve verilen hizmet kadar belirlenir.

Pansiyon Ücretleri Ne Kadar?

Köpek pansiyonu ataşehir adresi yer alan kurumlarda verilen hizmete göre ücretlendirme de farklı farklıdır. Pansiyonlarda sadece barınma ücreti alındığında daha uygun fiyatları olan yerler vardır. Hizmete ekstra olarak bakım, beslenme ve eğlence etkinlikleri girdiğinde ücretlendirmede artışlar görülecektir. Kaliteli hizmeti kendine amaç edinmiş pansiyonlarda uzman eğitmenlerde yer alır. Bu kişiler köpeklerin sağlık, bakım, eğitim ve oyun gibi ihtiyaçlarında yardımcı olurlar. Yönlendirme ve olası rahatsızlık durumuna karşı tedbiri alan kişilerdir.

Pansiyon içerisinde özel olarak çalışan veterinerler, eğitmenler, programlar ve gezdirme gibi ayrıcalıklar var ise fiyatlarda değişikliğe gidilir. Evcil hayvanı ile birlikte kalacak olan kişiler için bakım ve beslenme ekstraları eklenmez. Ataşehir’de yer alan pansiyonların evcil hayvanları evden teslim alma servisleri de bulunur. Kalma süresi bittiğinde eve geri götürme imkanları vardır. Uzakta olan müşterilerin evcil hayvanlarını güvenli bir şekilde teslim almak ve teslim etmek için özel şoförler tutulmuştur.

Pansiyona Köpek Teslim Etmenin Şartları Nelerdir?

Köpek pansiyonu ataşehir adresi evcil hayvanları teslim alan kurumların kendilerince koyduğu şartları vardır. Köpeklerin sağlıklı olması, herhangi bir engeli olmaması, saldırgan olmaması ve belirlenmiş köpek ırkları dışındaki diğer ırkların konaklaması için izin verilmemesidir. Çalışan güvenliği ve diğer müşterilerin evcil hayvanlarının güvenliği için bu koşullar getirilmiştir. Uzman eğitmenlerin olmasından dolayı kabul edilme şartları getirilmiştir. Pansiyonlar, beslenme olarak aynı tür besin listesinden gidebilir. Bu beslenme şekline alışkın olmayan köpekler için dışarıdan sahipleri tarafından yiyeceklerinin alınması gerekir.

Kişilerin emanet ettiği günden itibaren teslim alacağı güne kadar düzenli olarak ücretini yatırmaları gerekir. Çıkış günü geldiğinde söylenen tarihte evcil hayvanlarının alınması gerekir. Aksi durumda ekstra ücrete tabii olunur. Sağlık olarak alerjisi olan köpeklerin ve konaklama ev ortamına alışmış köpeklerin belli bir süre odalara adapte olmasında zorluk yaşayabilirler. Bunun için sahiplerinin seçeceği odaları ve imkanlarını belirlemesi gerekiyor. Tuvalet eğitimine hakim olan köpeklerin öncelikli olarak alındığı bu merkezlerde, ortama uyumlu olan köpeklerin barınması amaçlanır. Temizlik ve beslenme alışkanlıkları belirlendiğinde köpeklerin rahat edeceği alanlar ve etkinlikler kurumlar tarafından yaratılır.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir