Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 5
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hayvan dostlarını en büyük endişelerinden biri bir yere gidecekleri zaman dostlarına ne olacağıdır. Köpeğinizi arkanızda bıraktığınız zaman seyahatinizi bir endişe içinde geçirmek istemiyorsanız köpek pansiyonu seçeneği sizlere iyi gelecektir. Köpek pansiyonları dostlarını siz gelene kadar misafir eder ve onlara gelecek her türlü tehlikenin mesuliyetini alır. Siz köpeğinizin bakımları yapıldı mı, yemeği zamanında verildi mi, onunla ilgileniliyor mu, yürüyüşe çıkarıldı mı, hastaysa ilaçları zamanında verildi mi skorlarla aklınız meşgul etmez ve tatiliniziniz tadını çıkarırsınız. Köpek Pansiyonu seçeneği ile bu dertlerin hepsinden kurtulabilirsiniz.

Köpek pansiyonu nasıl işler

Siz dostunuzu nasıl bir yere bırakacağınız merak ediyorsanız eğer biz sizin içinizi rahatlatmak için önceden sizi köpek pansiyonumuzda ağırlayabiliriz. Bu sayede siz köpeğinizin kalacağı yeri görebilir. Veterinerimizle endişeleriniz hakkında konuşabilir ve köpeğinize yürüyüşlerinde ve tuvaletlerinde yardımcı olacak deneyimli çalışanlarımızla tanışabilirsiniz. Siz pansiyona köpeğinizi vermeye kara verdikten sonra köpeğiniz ister siz teslim edebilirsiniz ya da ücretli servisler eşliğinde köpeğiniz evinizden teslim alınabilir.

Köpeğinizi nasıl karşılıyoruz

Köpeğiniz geldikten sonra veterinerimiz köpeğinizi bir ön muayeneden geçirir. Ardından bir kilo ölçümü yapar ve aşılarının tam olup olmadığına bakar. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir edemeyiz. Biz emanet edilen diğer canlıların mesuliyetini üzerimizde taşıdığımızdan lütfen böyle bir şeyi teklif dahi etmeyiniz. Eğer köpeğiniz uyuz, bit, pire gibi sorunlar varsa lütfen bu sorunları halledin ve pansiyonumuza köpeğinizi öyle teslim edin. Diğer köpeklere bulaşması tehlikesi ile böyle rahatsızlığı olan köpekleri de pansiyonumuzda misafir edememekteyiz.

Köpek Pansiyonu

Köpeklerinizi nasıl yerlerde misafir ediyor ve ne ile besliyoruz

Öncelikle bize emanet ettiğiniz köpeklerinizi kendi yaşam koşullarına en uygun şekilde misafir etmekteyiz. Bazı köpekler evde yaşamaya alışkınken bazı köpekler ise bahçede yaşamaya alışkındır. Biz onların ortamlarını yabancılaşmamaları için en uygun koşulları onlara sağlıyoruz. Ev içinde yaşayan köpekler pansiyonda kendilerine ait bölmelerde misafir edilmektedir. Bazı köpekler ise doğaları gereği açık alanlarda yaşarlar böyle köpekleri ise bahçemizde bulunan yuvalarda misafir etmekteyiz. Köpeklerinize arıtılmış ve kontrolleri yapılmış temiz su verilmekte ve organik mamalar ile beslenmektedir. Köpek pansiyonu hijyen kurallarına uygun teftiş edilmektedir. Köpeklerinizin kaldığı yerler günlük olarak veterinerimiz tarafından incelenmektedir. Köpeğinize başka bir mama yedirmek istiyorsanız eğer sizin istediğiniz mama ile beslenecektir. Fakat bu ek ücret olarak faturanıza yansıyacaktır.

Köpekleriniz ya hastalanırsa

Köpeğiniz hastalandığında size mutlaka haber verilecektir. Ayrıca 24 saat pansiyonumuzda köpeklerinize eşlik eden veterinerimiz hemen duruma müdahale edecektir. Köpek pansiyonumuz 24 saat kameralı sistem ile izlenmektedir. Köpeğinizi bize teslim ettiğiniz gibi almanızı garanti etmekteyiz. Köpeğiniz hırçın köpekler ile baş başa bırakmamaktayız. Köpeğiniz size teslim edilirken göz kulak ve kilo kontrolleri yapılır ve bu işlemden herhangi bir ücret talep edilmez. Köpeğinize kuaför hizmeti istediğinizde ise ek ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Köpeğim Yürüyüşe çıkarılır mı?

Köpeğiniz günde en az iki kez yürüyüşe çıkartılmaktadır. Tuvalet ihtiyacı giderilmektedir. Köpeğinizi belirli aralıklarda yıkanmaktadır. Bazı köpeklerin enerjisini atmaya daha fazla ihtiyacı olduğunda yürüyüş süresi uzatılmaktadır. Ayrıca pansiyonumuzda köpeğiniz sosyalleşecek ve arkadaşları ile iyi vakit geçirdiğinde burayı çok özleyecektir. Köpeğiniz ne kadar süre kalmasını istiyorsanız köpeğinizi o kadar süre misafir etmekteyiz. Ayrıca aylık ücretleri zamanında ödemenizi rica ederiz. Köpeğime bu pansiyonda bakılır diye bir daha köpeğiniz almamak gibi bir amaçta olmamanızı temenni ediyoruz. Dostlarınızı taahhüt ettiğiniz zamanda almanızı rica ediyoruz. 

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir