Kaynarca Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Kaynarca Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 49
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Günümüzde artık Köpekler için yapılan ve köpeklerinizi emanet bırakabileceğiniz köpek pansiyonları ve otelleri Türkiye’de yeni yeni gelişmeye başlayan ve hızla büyüme gösteren bir anlayıştır. Bir çok şehir ve bölge de açılmaya başlayan bu pansiyon ve oteller şehir dışına iş seyahati ya da gezmek adına sahipleri tarafından bırakılan ve güvenle emanet edilen yerlerdendir. Köpeğinize siz gittiğinizde kim mama verecek, kim beslenmesine dikkat edecek, kim gezdirecek diye akıllarınızı bulandırmakta olan soruları köpek pansiyonları sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz. Köpeğiniz için önceden rezervasyon yaptırmak koşulu ile köpeklerinizi pansiyonlara emanet edebilirsiniz.

Kaynarca Köpek Pansiyonu

Sizler de gezmek amacıyla gittiğiniz yerlerde ya da iş dolayısı ile çıktığınız seyahatlerde köpek pansiyonları sayesinde gönlünüz rahat bir şekilde gözünüz arkada kalmadan gidebilirsiniz. Köpeklerini bırakacak yer bulamayanlar ya da yalnız bırakmaktan korkanlar köpekleriniz için günümüzde bir çok pansiyon ve oteller açılmış ve sizlerin faydalanabilmesi adına iş yapmaya başlamışlardır. Köpeğinizi eve tek bırakmak onun psikolojisini bozabilmekte ve yalnızlık sebebi ile hırçınlaşabilmektedir. Bu nedenle de siz geziden ya da iş nedeniyle çıktığınız seyahatten geri döndüğünüzde köpeğinizin sizi dinlememesine ya da size küsmesine neden olabilirsiniz.

  Köpek pansiyonları her hayvan için oda tasarlamış ve hayvanlarınızın daha rahat edebilmesi adına hizmet vermektedir. Köpek pansiyonlarında çeşitli bilgi, tecrübe ve taktik becerilerine sahip olan uzmanlar ve personeller bulunmaktadır. Pansiyonlar da ayrıca köpeğinizin her hangi bir sağlık problemi ile karşı karşıya kaldığı durumlarda uzman hekimler tarafından da müdahale edilmektedir. Bu uzman hekimler tarafından köpekleriniz sağlıksal açıdan her hangi bir problem yaşamamakta ve profesyonel bir tedavi sürecinde tutulmaktadır. Ayrıca personeller tarafından hayvanlarınız 24 saat gözetim altında tutulmakta ve güvenlikleri de sağlanmaktadır.

Kaynarca Köpek Pansiyonu Fiyatları

Köpekler için tasarlanan çeşitli oyunlar düzenlemekte ve köpeğinizin can sıkıntısını gidermek adına da günlük olarak geziler düzenlenmektedir. Bu sayede köpeğinizin günlük alarak harcaması gereken enerjileri de bu yolla harcanabilmektedir. Köpeklerinizin beslenmesi açısından da mamaları zamanında ve düzenli olarak verilmektedir. Sizler köpeklerinizi pansiyonlarınıza bıraktığınızda köpekleriniz daha fazla sosyalleştirilmektedir. Kaynarca Köpek Pansiyonu siz seyahate çıktığınızda aklınızda ki tüm soruları yok etmek adına güvenli ve sistemli bir şekilde çalışmaktadır. Gereken durumlarda sizinle iletişime geçerek içinizin rahatlaması adına iletişim sağlamaktadır.

Kaynarca Köpek Pansiyonu

Kaynarca Köpek Pansiyonu uzman eğitmenler ve ekipler tarafından da eğitime alınarak köpeğinizin daha da eğitimli hale getirilmesini sağlamaktadır. Sizlerin bilgisi alınarak ve sizlerin istek ve arzusuna göre köpeklerinize temel komut eğitimleri verilmekte; bu sayede köpeğinizin verilen komutları yapması daha da etkili hale getirilmektedir. Genellikle komut eğitimleri verilirken 25 günlük bir eğitim olarak verilmekte ancak köpek pansiyonlarında eğitimler daha kısa sürede öğretilmekte ve bu eğitimlerde köpeklere oturması kalkması ve mama yemesi gibi temel eğitimler verilmektedir.

Ayrıca sizler sadece şehir dışına çıktığınızda değil köpeğinizin eğitim alması içinde köpeklerinizi Kaynarca Köpek Pansiyonlarına bırakabilirsiniz. Köpeklerinize verilen eğitimler sayesinde köpeklerinizle olan bağınız daha da fazla güçlenecek ve sizlere olan sadakatleri her geçen gün artacaktır. Sizler de köpeğinize daha iyi yaşam sunmak adına ve daha da fazla eğitim alması adına; köpeklerinizi Kaynarca Köpek Pansiyonlarına teslim edip gözünüzün arkada kalmamasını sağlayabilirsiniz.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir