Kağıthane köpek pansiyonu

PAYLAŞ
Kağıthane köpek pansiyonu
  • 0
  • 15
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 3 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Evimizde bize sırdaş olan her zaman yanımızda samimiyeti ile duran akıllı hayvan dostlarımızdan olan köpeklerin arasıra emanet edildiği tesisler bulunmaktadır. Kağıthane ilçesinde bu tarz çalışan Tesisimizi açmış bulunuyoruz. Köpekleriniz için her türlü özelliğin bulunduğu Kağıthane köpek pansiyonu ile size ve köpeğinize faydalı olmak için çalışıyoruz. İş hayatında çok olan yorucu seyahatler öncesi evinizdeki küçük dostunuzu nereye bırakacağınız konusu canınızı sıkmasın artık. Çünkü bu sorunu kökten çözen tesisimizde artık köpekleriniz sanki kendi evindeymiş gibi hisseder ve rahatlıkla adapte olurlar.Evimizde bizimle olan dostluğu ve paylaşımcı haliyle insanların güvenini kazanan bu hayvanların bakımı ve beslenmesi konularında uzman olan çalışan kadromuzla sizlere hizmet etmekteyiz.

Kağıthane köpek pansiyonu

Her daim sizin gözünüzün içine bakan el işaretlerinizden anlayan akıllı hayvanlardan olan köpeklerimizi öyle her adrese bırakmak istemeyen biriyseniz öncelikle Kağıthane köpek pansiyonunu gelip görmeli ondan sonra köpek dostunuzu getirip emanet etmelisiniz. Kendimizden ve tesisimizden çok emin olduğumuz için her türlü garantiyi size sunuyoruz. Tesisimizde bulunan köpeklerimiz için ayrı ayrı odalarda köpek kulübesi şeklinde hazırlanmış olan evleri bulunmaktadır. Dış mekanda ise üstü açık havadar bir şekilde bulunan genişçe bir oyun alanımız bulunmaktadır. Bu alanda köpeğiniz diğer köpeklerle birlikte oyunlar oynarlar. Sonrasında günlük 1-2 saatlik sürelerde yürüyüş yapan köpekler için gezinti alanı tasarlanmıştır. Bütün bu alanları düşündüğünüzde tesisimizin ne kadar büyük olduğunu düşünün ve ona göre kararınızı verin. Yemeklerin titiz bir şekilde seçildiği köpek pansiyonumuzda her türlü aktivitelerle köpeğiniz mutlu olacaktır.

Kağıthane köpek pansiyonu

Bulunduğumuz bölgede köpek sever insanlardan da çok faydalanan tesisimizde yardımseverler tarafından getirilen çok sayıda köpek bulunmaktadır. Bunların bakımını üstlenen insanlar tarafından Kağıthane köpek pansiyonunda her türlü ihtiyaçları için bakım hizmeti verilmektedir. Oyun oynarken keyif alan köpeklerimize hemen sonrasında verilen yemekleri bir mükafat olarak verilmektedir. Zamanla bu ortama alışan köpeklerinize günlük fiyat tarifesi açılmaktadır. Siz seyahatinizdeyken aklınız köpeğinizde kalmasın diye her türlü gereken hizmet verilmektedir. Tuvalet hizmetininde verildiği pansiyonumuzda çok rahat edecek ve yalnızlık çekmeyecektir. Siz almaya gelene kadar bize emanettir.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir