Kâğıthane KÖPEK PANSİYONU

PAYLAŞ
Kâğıthane KÖPEK PANSİYONU
  • 0
  • 6
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 5 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Tatil ya da iş gezisine çıkacak köpek sahipleri onların olmadığı zamanlarda köpeklerinin ne olacağını merak ederler. Bu endişe ile ne iş gezisine ne de yılın bütün yorgunluğunu atacakları seyahatlere konsantre olamazlar. İşte bu sorunların odağında Kâğıthane Köpek Pansiyonu sizin endişelerinizi gidermek için ortaya çıkar. Köpeklerinize sizin yokluğunuzda verdiğiniz öneri eşliğinde bakılır. Pansiyonumuzda köpeğinizin rahat edeceği bir ortam sunulurken aynı zamanda köpeğinizi hem veterinerimiz hem de alanında deneyimli köpek bakıcılarımız yetişir. Köpeğinize huzurlu bir ortam sunarak yokluğunuzda onlara iyi bakacağımızın teminatını veririz.

Kâğıthane KÖPEK PANSİYONU

Köpeğiniz geniş bir arazi üzerine kurulmuş pansiyonumuzda hoşça vakit geçirecektir. Köpeklerinizin misafir olacağı keneler ile yokluğunuzda güzel vakit geçireceklerdir. Köpeğinizi aldığınız vakitte onun davranışlarında bir değişme göremezsiniz. Aksine köpeğiniz pansiyonumuzda sosyalleşecektir. Siz geldiğiniz zaman köpeğinizi sizi özlemiş bulacak fakat pansiyonumuzdan da kolay kolay ayrılmak istemeyecektir.

Köpeklerinin bakımında hassas olan köpek sahipleri için onları bıraktıkları yerin güvenilir ve verdiği sözlere uygun davranması da önemlidir. Pansiyonumuz sizlere verdiği bu sözleri sadece kâğıt üzerinde değil iş icraat vardığında da gerçekleştirmektedir. Köpeğiniz pansiyonumuzda yaşam alanına uygun şekilde kon aklandırılır. Köpeğiniz ev köpeği ise pansiyonun içerisinde ona bir yer verilir. Köpeğiniz burada ev ortamını yaşar. Köpeğiniz bahçe köpeği ise ona bahçede bir yaşam alanı sunulur. Bazı köpekler ev içerisinde yaşamaya uygun değildir. Bu köpeklerin ev içerisinde yaşaması mümkün değildir. Sınırlı alanlara hapsedilen bu köpekler rahatça dolaşamadıkları için huzursuz olurlar. Bu sebeplerden dolayı köpeğinize bahçede bir yaşam alanı oluşturulur.

Kâğıthane KÖPEK PANSİYONU Fiyatları

Köpeğiniz bu pansiyonun ferah ve geniş bahçesinde rahatça oyunlarını oynarken enerjisini de boşaltır. Köpeğiniz burada arkadaşları ile hoşça vakit geçirecektir. Köpeğinizi rahatsız eden bir köpek varsa anında olaya müdahale edilir ve köpeğinizle diğer köpek bir daha yan yana getirilmez. Köpeğinizi bize teslim ettiğiniz gibi geri alırsınız. Köpeğinizin kaldığı yerler düzenli olarak veterinerimiz tarafından kontrol edilir. Düzenli olarak dezenfekte edilen bu pansiyon köpeğinizin sağlığına dikkat eder. Gün içerisinde bakıcılar sürekli köpeğinizle yan yana olduğundan herhangi bir ihtiyaçları söz konusu olduğunda bunu sağlarlar.

Köpeğinizi bize getirdiğinizde aşıları tam olmalıdır. Köpeğinizin aşı kartını yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşıları tam olmayan köpekleri pansiyonumuzda misafir etmemiz mümkün değildir. Köpeğiniz diğer köpeklerin sağlığını hiçbir şekilde tehlikeye atamazlar. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir edemeyiz. Ayrıca köpeğiniz girişte veterinerimiz tarafından muayene edilecektir. Bu kontrolde köpeğinizde mantar ya da kaşıntı problemi varsa köpeğinizi yine pansiyonumuza alamayız. Lütfen gerekli işlemleri yapıp sorunlarınızı giderip öyle geliniz.

Kâğıthane KÖPEK PANSİYONU

Köpek Bakımı

Köpeğiniz Kâğıthane KÖPEK PANSİYONU ile organik mamalar ile beslenmektedir ve onlara daima temiz su verilir. Köpeğinize başka mamaların verilmesini istiyorsanız gelirken mamasını getirir ya da bize iletirseniz biz bu mamayı köpeğiniz için temin edebiliriz fakat mamanın ücretini faturanıza yansıtırız. Köpeğinizin kullanacağı ilaçları varsa lütfen bunları gelirken getirin ve veterinerimize nasıl kullanılması gerektiğini iletin. Sizin söylediğiniz vakitte ve miktarda ilaçlar köpeğinize verilecektir. Köpeğinizin tuvalet ve gezinti ihtiyacı için bakıcılarımız yardımcı olacaklardır. Günde en az iki kez bakıcılarımız ile gezintiye ve tuvalet ihtiyacı için çıkarılacaktır. Köpeklerinize sunulan ek bakım için ek ücret talep edilir. Pansiyonumda köpeklerinizin izlendiği 24 saat kamera sistemi vardır. Ayrıca pansiyonumuzda köpeğinize veterinerimiz 24 saat eşlik etmektedir. Köpeğinizin bir sağlık sorunu olduğunda veterinerimiz anında müdahale edebilir.

Köpeklerinizi pansiyonumuzdan uğurlarken veterinerimiz hemen gerekli kontrolleri yapar. Size teslim edilirken göz, kulak ve kilo kontrolü yapılır. Köpeğiniz bize teslim ettiğiniz kiloda size verilir. Ayrıca köpeğinizi ne kadar pansiyonumuzda misafir etmek isterseniz o kadar kalabilir. Uzun süreli misafirliklerimizde köpeğinizin aylık ücretini size verilen hesaba aktarmanız rica olunur. Lütfen ödemeleri zamanında yapınız ki köpeklerinize daha iyi hizmet sunabilelim. Ayrıca köpeğiniz, Söz verdiğiniz tarihte almayı ihmal etmeyin. İstenmeyen bir durum çıktı ve köpeğinizi alamayacaksanız lütfen bunu bize bildirmeyi unutmayın.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir