ıstanbul Pendik Köpek Oteli

PAYLAŞ
ıstanbul Pendik Köpek Oteli
  • 0
  • 29
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Dünyanın en akıllı canlılarından biri olan köpekler aldıkları eğitim ile insan hayatında kendilerine önemli bir yer edinmişlerdir. Köpek sahipleri sadık dostlarının hayatlarında yer almalarından oldukça mutluluk duyarlar. Bazen küçük bir çocuk için en iyi oyun arkadaşı, bazen yalnızlığı gideren bir dost, bazen de koruma içgüdüleri ile yaşadıkları mekana güven verirler. Bu açıdan bakıldığı zaman köpek sahiplerinin ne kadar şanslı olduklarını anlayabilmek o kadar zor değildir. Köpek sahipleri köpeklerini sahiplendikleri andan itibaren köpeklerine karşı büyük bir sorumluluk duyarlar.

Köpekler düşünüldüğünden de çok duygusal varlıklardır ce terkedilmeye asla gelemezler. Terkedilen köpekler yeni yaşam koşullarına uyum sağlayamazlar ve bu onların psikolojilerinin de bozulmasına neden olur. Bu bilincin farkında olan köpek sahipleri zorunlu olarak ya da ihtiyaç hissettiklerinde köpeklerinden sınırlı bir süre için ayrılmak zorunda kalırlar ve köpeklerini üzmemek için güvenle emanet edebilecekleri yerler ararlar. Bu anlamda güvenilebilecek en iyi yerler bu amaç için hizmet veren köpek otelleridir. ıstanbul Pendik Köpek Oteli köpek sahiplerinin bu sorunlarını çözmek için vardır.

ıstanbul Pendik Köpek Oteli Hizmetleri

ıstanbul Pendik Köpek Oteli

İstanbul Pendik Köpek Oteli işleri nedeniyle evlerinden ayrılmak zorunda olan ya da dinlenmeye ihtiyaç hissettikleri için farklı mekanlarda tatil yapmak istediklerinde köpeklerini beraberlerinde götüremedikleri durumlarda köpeklerini geri dönene kadar bırakabilecekleri yer bulamayanlara köpeklere güvenle bakılabilecek bir yer imkanı sunuyor. Sevimli dostlarınınız için emanete bırakma sorununu ortadan kaldıran ve köpek sahiplerinin köpeklerinden ayrı kaldıkları zamanı huzur içinde geçirmelerine vesile olan İstanbul Pendik Köpek Oteli personel olarak işe aldığı eğitimli çalışanları ile işini en iyi şekilde yapmaya devam ediyor. Bu pansiyona emanet edilen sevimli dostlarınız tıpkı yaşadığı mekanda olduğu gibi rahat ettirilir.

Eğitimli çalışanlar sayesinde köpeğin her türlü ihtiyacı özenle karşılanır ve misafirliği sona erdiğinde huzurlu bir köpek olarak sahibine geri verilir. ıstanbul Pendik Köpek Oteli bir köpeğin ihtiyaç duyabileceği hiçbir ayrıntıdan kaçınmamıştır. Personel olarak hizmet verem uzman veterinerleri ile köpeklerin sağlık kontrolleri düzenli olarak sağlanır. Köpeğin en küçük bir rahatsızlığında dahi gerekli tedaviler sağlanarak köpeğe yerinde müdahale edilir. Beslenmesi konusunda oldukça titiz davranılır. Kuzu etli, balıklı, tavuklu, yüksek enerjili veya köpek sahibinin özel olarak belirtiği mamadan hangisi ile beslenmesi gerekiyor ise beslenmesi o yönde sağlanır. Ev yemekleri ile beslenmeye alışmış köpekler için özel olarak ev yemekleri pişirilir. Köpeğin banyo ihtiyacı var ise köpeği incitmeden nazik bir şekilde özel şampuanlar ile banyo ihtiyacı giderilir.İstanbul Pendik Köpek Oteli bu anlamda hiç bir ayrıntıyı es geçmiyor. Köpek sahiplerinin talep etmesi halinde köpeklere temel eğitimler de veriliyor.

İstanbul Pendik Köpek Oteli Köpekler Sosyalleşme İmkanı Sağlıyor

İstanbul Pendik Köpek Oteli her cins ve ırktan köpeklere ev sahipliği yapıyor. Uzman eliyle gerekli kontrol ve bakımları sağlanan bu köpeklere uyumaları için birer oda ve oynayabilecekleri oyun alanları imkanı sunarak en üst düzeyde konfor sağlıyor. Emanete bırakılan köpek, diğer köpekler ile etkileşim içinde olarak sosyalleşebiliyorlar. Köpekler personel eşliğinde oyunlara dahil edilerek sıkılmadan zaman geçirmeleri sağlanıyor. Köpekler otelin sahip olduğu geniş açık alan arazisi sayesinde düzenli olarak gezdiriliyor, tuvalet ihtiyaçları karşılanıyor ve özgürce koşup oynamaları sağlanıyor. ıstanbul Pendik Köpek Oteli bünyesinde konaklayan köpekler diğer köpeklerle doğayla içi içe güzel ve keyifli zamanlar geçirirken köpek sahipleri de köpeklerinden ayrı olarak geçirdikleri zamanı herhangi bir endişeye yer vermeden köpeğini böyle bir kuruma emanet etmenin verdiği huzuru yaşıyor.

 

 

 

 

 

köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir