Gebze Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Gebze Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 192
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Hayatımızın bir parçası olan hayvanlar bizlere kimi zaman arkadaş olmuş kimi zamanda eğlenceli vakit geçirmemizi sağlamışlardır. Hayvanlar içerisinde dostluğu en sadık olan hayvanlardır köpekler. Bir köpek yeri geldiğinde bir insanın hayatını kurtarmış yeri geldiğinde insanlara yalnızlığını unutturmuş sahiplenme ve koruma duygusu ile donatılmış yetenekleri ile şaşırtmış bir hayvandır. Bu hayvanlardan bir kısmı sokaklarda hayatını sürdürmekte olup günlük hayatta aramızda görmemiz mümkündür. Devlet yaptırdığı özel sığınaklarla bu hayvanlara sahip çıkmış onların barınması beslenmesi ve korunmasına yardımcı olmuştur. Ayrıca özel kişilerin sahibi olduğu köpek pansiyonları ve barınakların da köpeklerin eğitimi sıcak ortamlarda yaşamaları ve rehabilitasyonları yapılmaktadır. Bunlara en iyi örnek Gebze köpek pansiyonu olabilir.

Gebze Köpek Pansiyonu

Öncelikle Gebze neresidir? Diyecek soracak olanlar için isterseniz ilçemizi kısaca biraz tanıtalım. Kocaeli il sınırlarına bağlı olan Gebze ilçesi 500.000 e yaklaşan nüfus yoğunluğu gelişmiş sanayisi ve İstanbul’a komşu oluşu ile cezbedici bir yer olarak göze çarpmaktadır. Gelişmiş ve Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan organize sanayi bölgeleri üniversiteleri ve sosyal yaşam alanları ile de yaşamaya değer bir ilçe olan Gebze de bulunan hayvan barınakları ve pansiyonları da dikkat çekmektedir.

Gebze Köpek Pansiyonu

Köpekler için sağladığı ev ortamı ve konaklama koşulları ile Gebze köpek pansiyonu köpeğinizin rahatı için tasarlanmıştır. Ayrıca talep etmeniz durumunda köpekleriniz için gerekli eğitimlerin verilmesi için gerekli eğitmenleri de bünyesinde bulunduran pansiyonda; köpeğiniz belirlenen süreyi geçirirken aynı zamanda süre bitiminde tamamen eğitimli ve donanımlı bir hayvan olarak geri alınabilmektedir. Minik dostlarınız sürekli evde kaldıklarında tembelleşme sorunu yaşayacak bu da bir süre sonra sağlık problemlerine neden olacaktır. Ancak pansiyonumuza emanet edilen bu minik yavrular geniş alanlarımızda gönüllerinde koşabilecek oyun alanlarımızda oyunlar oynayabilecek ve tüm enerjisini atacaktır.Köpeğiniz eve yorgun döndüğünde endişe etmeyiniz. Çünkü yorgunluğu güzel bir gün geçirdiğinin işaretidir. Ayrıca pansiyonda bulunan diğer köpekler ile birlikte oyun oynaması köpeğinizin sosyalleşmesi açısından büyük önem arz etmektedir. Uzman kadrosu ile köpeğinizin göz kulak testleri tırnak kesimi ve diğer tüm bakımları ile ilgilenen pansiyonda köpeğiniz huzurlu zaman geçirirken sizde kendinizi işinize daha rahat verebileceksiniz.

 

Gebze de oturan insanların gidip görebilecekleri hakkında bilgi alabilecekleri tesis için o bölgede oturmayıp pansiyona köpeğini bırakmak fikrinde olan insanlar için ise iletişim araçları üzerinden tesis hakkında bilgi vermektedir. Köpeğinizi teslim etmeye karar verdiğiniz de kayıt işlemleri için giderken yanınızda mutlaka köpeğe ait aşı kartını da ilgili personele teslim etmeniz gerekmektedir. Köpeğinizin periyodik aşıları geldiğinde pansiyonda bulunan uzman veteriner hekimler tarafından aşıları yapılmakta ve köpeklerin sağlığı için her şey düşünülmektedir.

Köpek Bakımı

Eğer günlük yaşamınızda yoğun bir tempoda çalışıyorsanız ve köpeğinizin evde yalnız kalmasını istemiyorsanız Gebze köpek pansiyonu tam sizin için tasarlanmıştır. Köpeğinizle ilgili bir sorun olduğundan ilgililer tarafından direkt olarak size ulaşılmaktadır. Bu nedenle köpeğinizi pansiyona bıraktığınızda sizinle irtibata geçilebilmesi için irtibat numaranızı ilgili personele vermeyi unutmayınız.

Hayvanlarında insanlar gibi canlı ve duygulu olduklarını unutmayalım. Onlara bunu hissettirecek tembellikten uzak tutacak ve hasta olmamaları için elinden geleni yapacak uzman personele sahip olan Gebze köpek barınağı size kapılarını sonuna kadar açmış olup minik misafirlerini ağırlamaktan son derece mutlu olacaktır.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu org/gebze-kopek-pansiyonu/
köpek eğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir