Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu

PAYLAŞ
Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu
  • 0
  • 12
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • 4 dakika da oku
  • +
  • -
köpek eğitimi

Köpek sahiplerinin köpeklerinde bir an bile ayrı kalmak istemeseler de zaman zaman bu sevimli dostlarından kalmak zorunda kalabilirler. Kimi zaman iş seyahatleri kimi zaman tatil amaçlı şehir dışına çıkmak zorunda olan kişilerin köpeklerini akraba ya da yakın dostlarına emanet etmek istemezler. Çünkü kendilerinin köpeklerinin yanında olmadığı zamanlarda onlarla bire bir ilgilenilecek olmasından şüphe duyarlar. Çünkü köpekler çok özel duygulara sahiptirler ve sahipleri ile arasında çok özel ve çok güçlü bir bağ vardır. Bu nedenle köpekler alıştıkları ortam ve ilgiden mahrum kaldıklarında ya da evde tek başına bırakıldıkları zamanda psikolojik olarak sorunlar yaşar ve bu da onlarda davranış bozukluklarının meydana gelmesine neden olur. Köpek sahiplerinin şehir dışına çıkmaları durumunda gözleri arkada kalmadan onları emanet edebilecekleri bir yere çok ihtiyaçları vardır ve bu tür durumlarda Gaziosmanpaşa köpek pansiyonu köpekler için harika bir konaklama yeri olarak tercih edilebilir.

Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu Neden Tercih Edilmelidir?

Gaziosmanpaşa köpek pansiyonu tamamen köpeklerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına açılmış kuruluşlardır. Bu pansiyonda tüm hizmetler köpeklerin ihtiyaçları doğrultusunda yapılır. Yapılan bu hizmetlerden köpekler son derece memnun kalır ve pansiyonda bulundukları süre boyunca asla can sıkıntısı yaşamazlar. Çünkü bu pansiyonda tüm köpekler için özel olarak tasarlanmış olan beslenme, dinlenme, uyuma be oyun alanları vardır. Köpekler bu alanlarda diğer köpeklerle rahatlıkla oyunlar oynayabilir ve bu esnada oldukça keyifli zamanlar geçirebilir. Ayrıca pansiyonda köpeklerin vücutlarında ki enerjilerini atabilmeleri için sabah ve akşam olmak üzere iki defa yürüyüş programı yapılır. Köpekler tüm bu aktiviteler sonucunda yorgun düşüp dinlenme vakitleri geldikten sonra kendileri için hazırlanmış olan alanlarda dinlenir.

Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu

Dinlenme vakitleri tamamlandıktan sonra mama saatleri başlar. Köpekler, kendileri için en ideal mamalarla beslenir ve sahibinin izin vermesi durumunda mamalarında değişiklik yapılabilir. Hatta sahibinin köpeğinin alıştığı mama dışında, başka mamalarla beslenmesini istemez ise pansiyon köpek için belirtilen mama ile köpeğin beslenmesini yapar. Beslenme saatleri köpeklerin kilo sağlık açısından sıkıntı yaşamayacakları şekilde ayarlanmıştır. Pansiyonda ki köpeklerin bakımı işlerinde uzman kişiler ve profesyonel ekipler tarafından mükemmel bir şekilde yapılır.

Bu pansiyonda ki köpekler sahiplerinin yokluğunu asla hissetmez ve sanki kendi evlerindeymiş gibi rahat hareketler içerisinde bulunurlar. Gaziosmanpaşa köpek pansiyonun bulunduğu yer oldukça geniş ve doğal bir yaşam alanına sahiptir. Burada ki tüm köpekler birbirleri ile uyum içerisindedir. Köpekler oyun saatlerinde oyunlar oynarken diğer köpeklerle kavga etmemeleri için her daim personeller tarafından gözetim altında tutulur.

Gaziosmanpaşa Köpek Pansiyonu Nasıl Hizmet Veriyor?

Pansiyonda görev alan tüm personeller köpeklerle nasıl iletişim kurmalarını çok iyi biliyorlar. Konuşmayı bilmeyen köpekler insanların hareketlerini çok iyi okuyabiliyorlar. Bu sayede de bakıcıları ile arasında ki iletişim sağlıklı bir şekilde devam ediyor. Pansiyona getirilen tüm köpeklerle, buraya geldikleri andan itibaren burada çalışan eğitimciler özel olarak ilgilenir. Gerekli görüldüğü takdirde bu personeller köpeklerin temel itaat ve tuvalet eğitimleri ile bire bir ilgileniyor. Verilen bu eğitimler sonucunda köpekler sahiplerinin vermiş olduğu tüm komutlara uyar ve köpekte davranış bozukluğu varsa bundan kurtulmalarına yardımcı olur.

Ayrıca verilen bu eğitimler doğrultusunda köpekler daha da sosyal varlıklar haline gelir. Pansiyonda bulunan köpekler sahiplerinin yokluğunu hissetmedikleri için burada bulundukları süre içerisinde asla hırçın davranışlarda bulunmazlar ve sahiplerinin istekleri doğrultusunda evlerine döndükleri zaman sahipleri köpeklerini oldukça mutlu ve huzurlu görür. Bu durum köpek sahiplerinin çok hoşuna giden bir durumdur. Bu pansiyon sadece ihtiyaç halinde köpeklerin konaklamaları için değil eğitimlerinin ileri düzeyde olmasını isteyen köpek sahiplerinin köpeklerini eğitim almaları için bu pansiyona teslim edebilirler.

köpek eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir